Hlavné tváre spoločnosti PetExpert

Derek J. Cummins, spoluzakladateľ

All his life Derek has been surrounded by animals growing up in Ireland and the UK. An animal household including dogs, cats, birds and even a house trained duck!

His career spans over 25 years in technology multi national companies including ICT, telecommunications, system integration and software development. In the last 14 years, he has held several executive positions including Board Member, Managing Director and CEO of technology industry leaders in Europe and North America.

Passionate about improving standards around animal health and with a never ending drive for technology innovation, he is excited about the future growth of PetExpert internationally.

Jan Moravec, spoluzakladateľ

Nikdy som nechápal, prečo musí človek v dnešnej dobe vyplňovať v poisťovni zdĺhavé formuláre údajmi, ktoré sú už dávno k dispozícii. Hnevalo ma, aké sú niektoré procesy neefektívne a zdĺhavé a ako sa klient ocitá v neférovej pozícii, keď čaká na verdikt veľkej inštitúcie. Vedel som, že sa to dá robiť rýchlejšie, lepšie a z pohľadu klienta dôstojnejšie. Chcel som takisto spojiť svoju vášeň pre technológie a softvér so zmysluplnou službou, ktorá naozaj pomáha. A tak prišlo na založenie poistenia PetExpert.

Mojou zodpovednosťou je, aby u nás v spoločnosti PetExpert všetko fungovalo najmä zhľadiska technológií (softvérov) a procesov a aby všetky tie úžasné „hračky“ v podobe strojového učenia, nástrojov na detekciu podvodov, dynamických dátových modelov a mnohých ďalších vzájomne spolupracovali. Zároveň dbám na to, aby boli prekryté vrstvou jednoduchosti a komfortu pre našich klientov a partnerov.

No a potom je tu naša mačka Spotty, ktorá sa občas ocitá v role pokusného zvieraťa, na ktorom overujeme, ako má všetko prebiehať v prípade poisteného klienta v ambulancii veterinára. Myslím však, že jej to neprekáža a pozornosť veterinárov si užíva.:)

Chceli by ste sa stať súčasťou nášho tímu? Napíšte nám na info@mojpetexpert.sk.