Kto a čo je PetExpert

Kto sme

Sme milovníci psov a mačiek. Každý z nás má doma zvieracích kamarátov. Máme preto právo tvrdiť, že sme skutočnými odborníkmi pre potreby psov a mačiek.

Sami sme dlho hľadali spôsob ako ťažké situácie, keď sú naši štvornohí priatelia chorí alebo po úraze, ustáť v čo najväčšom pokoji a venovať sa len nášmu chorému zvieratku. Uvažovali sme nad tým, ako sa skutočne venovať oslabenému kamarátovi a vyhnúť sa administratívnym nepríjemnostiam.

Dostupné služby nás však nepresvedčili. Spojili sme preto svoje znalosti a skúsenosti zo zvieracieho sveta s odbornosťou spoločnosti ČSOB Pojišťovna v oblasti poisťovníctva a vytvorili sme poistenie sami. Sme radi, že vám môžeme ponúknuť prvé poistenie mačiek a psov od psičkárov a mačičkárov.

O poistení

Prvé poistenie mačiek a psov od psičkárov a mačičkárov pre ostatných. Je pre nás dôležité, aby choré alebo zranené psy a mačky dostávali od veterinárov najlepšiu možnú starostlivosť a od svojich majiteľov zase maximálnu podporu.

Poistná udalosť

Chápeme, aké napäté a stresujúce sú situácie, keď sa stane niečo nepríjemné. Je dôležité vedieť, že na druhej strane je niekto, kto podobné situácie zažil a musel ich tiež riešiť. Robíme všetko pre to, aby sme pomáhali rýchlo, zmysluplne a bez prieťahov.

Máte konkrétnu otázku, ktorú sme tu nezodpovedali? Sme k dispozícii na chate alebo na telefónnom čísle +421 232 17 99 55.